Reliable trading partner for
the export of aquatic species
Khuzestan Export Aquatic Consortium
Breeding, sale and export of aquatic species Breeding, sale and export of aquatic species
perfishian.ir

کنسرسیوم صادراتی آبزیان

کنسرسیوم صادراتی آبزیان شامل ده ها شخصیت حقیقی و حقوقی ذینفع است. این کنسرسیوم با سرمایه گذاری وسیع در زیرساخت های زنجیره تامین شامل (ماهی مولد، تولید بچه ماهی، پرورش ماهی، فرآوری و صادرات) به اتحادیه کشورهای مستقل (CIS) توانسته است توجه سرمایه گذاران را به این صنعت جلب نماید.
سرمایه‌گذاری، طراحی و توسعۀ‌ فناوری‌های موردنیاز تولید و صادرات بیش از 5000 تن تا سال 1403 هدف اصلی کنسرسیوم صادراتی آبزیان است.

جدیدترین مطالب

Selected consortium

کنسرسیوم برگزیده کشور

در مراسم گرامیداشت 21 مردادماه 1399، روز حمایت از صنایع کوچک که به صورت ویدئو کنفرانس با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار گردید، از کنسرسیوم صادراتی آبزیان خوزستان توسط معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم لوح تقدیر سازمان صنایع کوچک به مهندس کریم چنانه رئیس هیات مدیره کنسرسیوم صادراتی آبزیان خوزستان به دلیل انتخاب از میان ۷۲ کنسرسیوم صادراتی کشور توسط مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان اعطاء شد.

در پایان این مراسم، اخلاق محمدیان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ضمن تشکر، از اعضای هیئت مدیره کنسرسیوم صادراتی آبزیان خوزستان تقدیر نمود.

بی شک سعی و تلاش تمامی اعضا در این انتخاب تاثیر گذار بوده است. و امید فراوان داریم که با استعانت از ایزد منان این افتخارات تداوم یابد و کنسرسیوم صادراتی آبزیان بتواند با کمک تمامی ذینفعان به صادرات و فروش بیشتر آبزیان جامه عمل بپوشاند.

Menu