فروش عمده داخلی

کنسرسیوم صادراتی آبزیان خوزستان به دلیل دارا بودن کل زنجیره تامین قادربه تامین عمده آبزیان جهت سازمانها، ادارات، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و رستوران‌ها می‌باشد این کنسرسیوم در طول مدت قرارداد با مشتریان خود، محصولات دریایی و پرورشی را با کیفیت یکسان ارایه می‌نماید. ما درطول زنجیره ارزش دارای صدها سهامدار و عضو تولیدکننده بوده و قادر به تامین نیاز مشتریان خود در اقصی نقاط کشور با کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت هستیم.

برخی نکات مهم که باید به آن توجه داشت عبارت‌اند از:

  • در فروش عمده داخلی نوع بسته‌بندی را مشتریان انتخاب می‌نمایند. این بسته‌بندی‌ها می‌تواند با برند مشتریان یا برند کنسرسیوم صورت پذیرد. بسته‌بندی‌ها می‌تواند از یک روش ساده و رایج تا بهترین پکیج‌های قابل ارایه در اختیار مشتریان قرار گیرد.
  • کیفیت محصولات تضمین می‌شود. بدین نحو که ابتدا محصولات و خدمات به نحو دقیق به اطلاع خریداران رسیده، و با انتخاب آن مشتریان همان محصول و خدماتی را دریافت می‌کنند که انتخاب نموده‌اند. در حوزه آبزیان کیفیت بسیار نوسان‌پذیر است و به عوامل مختلفی از قبیل صید یا پرورش، فرآوری، بسته‌بندی و حمل مربوط است که هرکدام می‌تواند تاثیر به سزایی درکیفیت محصول نهایی داشته باشد و مرجوع کردن وجه پرداختی بر اساس شرایط شرکت می‌تواند اطمینان خاطر را در مشتریان ایجاد نماید.
  • هزینه‌های حمل محصولات در هنگام خرید به شکل کامل در اختیار خریدار قرار دارد و با این اطلاعات خریدار اطمینان می‌یابد هزینه‌ی اضافه‌ای را نخواهد پرداخت.
  • روش‌های حمل را خریدار از روشهای موجود انتخاب نموده و در بازه زمانی مقرر محصولات خریداری شده را دریافت می‌نماید.
  • تخفیفات و تسهیلات خرید برای مشتریان داخل کشور بر اساس حجم و دفعات خرید و اعتبار مشتریان تعیین می‌گردد.

برخی از مهم‌ترین آبزیان که در لیست فروش عمده کنسرسیوم صادراتی آبزیان قرار دارند عبارت‌انداز:

فهرست